Шестокласникът Здравко Колев стана шампион в Държавното първенство по бокс за ученици

Имаме шампион за пореден път!

Здравко Колев от 6.“в“ клас спечели златен медал в категория 44 кг. в първия кръг на Държавното лично отборно първенство (ДЛОП) по бокс за ученици. Здравко се състезава за отбора на Славия, който има най-висок резултат на първенството с общо три златни медала и един бронзов.

В петдневния турнир участваха 237 боксьори от 51 клуба в страната.

Гордеем се много със Здравко! Вярваме, че го чакат още много успехи!

Статия на БТА за първенството може да прочетете тук.