Национална награда за Ангелина от 5. „а“ клас

Ангелина Божилова от 5. „а“ клас спечели втора награда в националния конкурс за детска рисунка на тема „Нарисувай детския свят“, организиран от Факултета по педагогика на СУ „Св. Климент Охридски“. Конкурсът традиционно съпътства годишната Научнопрактическа конференция „Детето и детският свят“, посветена на Международния ден на детето – 1-ви юни.

На церемонията по награждаването Ангелина беше придружена от своя преподавател по изобразително изкуство г-жа Милена Колева, както и от ресурсния учител и психолог в 75. ОУ г-н Румен Райнов, който също е художник.

Изключително горди и щастливи сме с поредния успех на Ангелина! Честито!

Благодарим на гл. ас. д-р Даниела Рачева, организатор на събитието, за пълноценното ни партньорство и за възможността да представим талантливите ни ученици пред тази авторитетна аудитория.