Връчване на годишните награди „Славка Йотова“ и „Илиана Харбалиева“

На тържествена церемония бяха връчени годишните награди на името на г-жа Славка Йотова и г-жа Илиана Харбалиева – наши обичани учители, оставили ярка следа и силна традиция в 75. ОУ „Тодор Каблешков“.

Бяха отличени ученици от начален и от прогимназиален етап, показали значим напредък не само в учебния процес, но и в личностното развитие, изграждането на характер и грижата за другите. В церемонията участваха членове на семействата и близки на г-жа Йотова и г-жа Харбалиева, което направи момента особено емоционален.

Гордеем се с успехите на нашите ученици, с труда на нашите учители и благодарим сърдечно за силата, която ни дават нашите приятели!