8 март – празник на мама, баба и госпожата
Щастливи усмивки грееха в класната стая на 1. „б“ клас по време на тържеството по случай 8 март. Облечени в народни носии, с големи червени сърца в ръце, децата поднесоха най-хубавия подарък на своите майки и баби – своята обич. Специален подарък имаше и за любимата госпожа Йорданка Манова. А на дъската стоеше красив надпис: „8 март – ден на мама, баба и госпожата. Обичаме ги!!!“.




















