Честит празник на духа!

Честит Ден на Светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност, скъпи колеги и съмишленици!

Пожелаваме Ви да бъдете здрави и все така отдадени в сърцето, душата и действията си, на светлата кауза, българско образование! Нека светлината на българското слово и писменост пробужда в нас все повече добри думи, с които да увличаме по пътя на знанието нашите училищни деца!

Светъл празник и нека духовната сила на глаголицата ни закриля в отдадения път на учителството, което надхвърля обичайните взаимоотношения и добавя към тях просветителство, превръщащо работата ни в тайнство, умеещо да съгражда доверие, обич и надежда в бъдещето на децата на България!

С уважение:

Ръководството на 75. ОУ „Тодор Каблешков“