Изпълнено обещание в помощ на бездомните животни
Учениците от 7. „б“ клас, вдъхновени от своя класен ръководител г-жа Борислава Иванова, събраха и предадоха за рециклиране впечатляващо количество пластмасови бутилки и кенчета, за да дадат своя принос в помощ на бездомните животни. Това е кауза на класа, за която седмокласниците работят от няколко месеца.
Кампанията подкрепя организацията Rescue Animal Sofia, която се грижи за бездомни животни и намира за тях лечение, подслон и дом. Удивително е как едно дребно решение – къде да изхвърлиш изпитата бутилка или кенче – може да се окаже толкова важно за някой друг!
В инициативата се включиха и второкласниците на г-жа Тошка Пенчева, които с готовност донесоха събраните от тях шишета и кенчета „за кученцата“.
Добрината е вдъхновение и може да обединява! Кампанията продължава.












