Здравко Колев стана за пети път републикански шампион по бокс
Здравко Колев, ученик от 6. „в“ клас на 75. ОУ „Тодор Каблешков“, вече е 5-кратен републикански шампион по бокс на България!
Здравко взе участие в Държавния личен шампионат по бокс за ученици в Плевен и спечели златото безапелационно – първите му три срещи завършиха с отказване на противника в първи рунд, а на финала победи с 5 на 0 съдийски гласа.
В първенството участваха близо 220 таланти от 48 клуба в цялата страна. Шампионатът бе наблюдаван и от треньорите на националните отбори, които набелязаха следващите попълнения в представителните състави на България в по-малките възрастови групи.


След поредния успех Здравко Колев се готви за международни турнири, където, убедени сме, ще представи достойно страната ни и отново ще покаже големия си талант.
Браво, Здравко! Горди сме и се радваме заедно с теб!
