Батут в класната стая? Защо не…

Учениците на г-жа Павлина Иванова от 3.“б“ клас решиха с парите от Коледния базар да купят батут и игра „дама“ за класната стая. Те организираха всичко с голям ентусиазъм и получиха пълната подкрепа на класния си ръководител, чието убеждение е, че освен учене, са нужни и игри.

Сега междучасията са още по-забавни, а часовете след тях – по-лесни и приятни.